100BASE-FX оптичен xceiver отнема по-малко енергия

BlueOptics© BO05A13602 - SFP Optical Transceiver 100BASE-FX, 1310nm, 2KM (Юни 2019).

$config[ads_text] not found
Anonim

Моделът AFBR-57E6APZ с ниска мощност 100BASE-FX 125 MBd малък формов фактор (SFP) оптичен предавателен модул е ​​предназначен за FDDI (Fast Ethernet) и интерфейс за разпределение на данни (FDDI). Модулът отнема само 255 mW (тип), 405 mW (макс.), С 40% по-малък от предишния модел.

Устройството има разстояния до 2 километра, като използва 50 / 125um или 62, 5 / 125um multimode влакна и работи над -40 ° до 85 ° C. Той има порт за състоянието на DMI и е съвместим със спецификациите SFF-8074i и SFF-8472 MSA. $ 32.10 ea / 1000, налични сега.